Betgram Güvenilir Mi?

Betgram güvenilir mi sorusuna yanıt verirken siteyi güven analizine tabi tutmuş olacağız. Özellikle kayıt ve üyelik işlemlerinden önce takipçilerimiz sitenin ne kadar güvenilir olduğunu merak etmektedir. Bu noktada analiz yaparken lisans bilgilerini ve sertifika bilgilerini inceliyoruz. Böylece ülkemizde online olarak hizmet verildiğinden dolayı üyelerin mağduriyet yaşamasının önüne geçmiş oluyoruz. Hemen ardından Betgram finans portföyüne göz atılmaktadır. Para yatırma, para çekme seçenekleri özellikle ödemelerdeki işlem hızı dikkate alınmaktadır. Ayrıca sitenin alt yapı kalitesi de ayrı bir başlık altında incelenmekte, böylece sorunsuz bir şekilde siteden hizmet alması sağlanmaktadır. Betgram giriş yaptıktan sonra herhangi bir şekilde sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız aşağıda verecek olduğumuz detaylara mutlaka göz atın ve böylece hem eğlenin hem kazanın.

Betgram Lisans Bilgileri

Sitenin yasal ve resmi olan altyapısını incelediğinizde Çuraçao lisansıyla karşılaşıyoruz. Betgram lisans bilgileri 8048/JAZ Çuraçao olarak ana sayfada üyelerinin denetimini açık bir şekilde paylaşılıyor. Ayrıca sertifika bilgilerini inceleyerek lisansın geçerli olduğunu görebilirsiniz. Bununla beraber Kosta Rika’da faaliyetlerini sürdüren Xecutive Corporate Management B.V. firmasının yasal bahis ürünü olan Betgram kayıt sicil numarasını da veriyor. Tüm bu opsiyonlar bir araya geldiğinde herhangi bir güvenlik açığıyla karşılaşmıyoruz. Dolayısıyla en iyi ve güvenilir bürolar arasında yer alan Betgram yasal prosedürleri yerine getirmiş ve bu şekilde üyelerine kaliteli hizmet sunuyor.

Betgram Ödeme Yapıyor Mu?

Takipçilerimizin merak ettiği diğer konu olan Betgram ödeme yapıyor mu sorusuna yanıt vermek için öncelikli olarak finans araçlarına bakıyoruz. Sitede banka havalesi, sanal hesaplar, Cepbank uygulaması ve ön ödemeli kartlar bulunuyor. Bu seçenekleri ile birlikte kolaylıkla işlem yapabiliyorsunuz. Betgram para çekme limiti olarak sadece 100 lira belirlenmiş. Yani 100 liralık birikiminiz olduğunda bile çekim talebine dönüştürebiliyorsunuz. Ayrıca banka havalesi ile gün içerisinde 25.000 lira maksimum çekim limiti bulunuyor. Sanal hesapları kullandığınızda 10.000 lira maksimum çekim limiti ile işlem yapabiliyorsunuz. İşlem hızı bakımından da tam not veriyoruz. böylece siteden hizmet alırken her zaman güven içinde yer alıp kolayca para kazanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın